Defne Bebek Odası

Fiyat Aralığı

Defne Bebek Odası

Defne bebek odası takımları ile, bebeğinizin odasını şık bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bebeği için en iyisini düşünen ailelerin, kaliteli bebek odası takımlarını seçmesi ve alması gerekir. Bebek odaları şıklığı ile ailelerin memnuniyetini kazanırken, kullanım kolaylığını ve dayanıklılığı da bir arada sunmalıdır.

Gardırop, bebek yatağı ve şifonyerden oluşan takımlarımızda şıklığın yanında güvenilirliği de ön planda tutmaktayız. Bebek odaları oluşturulurken, takımların tercih edilmesi anne ve babaların işlerini oldukça kolaylaştırır. Bu sayede kombin yapabilmek için uğraşmaya gerek kalmadan birbiriyle uyumlu bebek odası mobilyalarına ulaşabilirler.

Defne Bebek Odası Özellikleri

60x120 ölçülerinde asansörlü bebek yatağı içeren Defne bebek odası takımları, farklı renk kombinleri ile zenginleştirilebilir. Düz beyaz renkte ya da beyaz ile grinin bir arada kullandığı modellerden birini tercih edebilirsiniz. Bebek odalarında mobilyaların şık ve kaliteli duruşu da son derece önem taşır. Her ne kadar genel olarak sadeliğin bebek odası takımlarına hakim olduğunu görsek de, sadeliğin içinde de şıklık bulunabilir.

Defne bebek odası takımlarından birini tercih ettiğinizde asansörlü bebek yataklarının konforunu yaşayabilirsiniz. Bebeklerin rahatı düşünülerek tasarlanan yataklarda, bebeğiniz huzurlu geceler geçirecektir. Ayrıca oda takımı ile birlikte uyku setini de satın alma şansınız bulunmaktadır.

Defne Bebek Odası Mobilyaları

Defne bebek odası takımlarının mobilyalarına baktığımızda ise, üç kapılı bir gardırop görürüz. Bebekler için genellikle üç kapılı gardıroplar idealdir. Ne fazla yer kaplayacak kadar büyüktür, ne de eşyaların sığmayacağı kadar küçüktür.

Defne bebek odası takımlarından biri satın alacağınız zaman, takımı uyku seti ile birlikte ya da uyku seti olmadan alma şansına sahip olursunuz. Bebeğiniz için en iyisini düşünen ve o şekilde tasarlanan Defne bebek odası takımlarını sitemizden satın alabilirsiniz.

Defne Beyaz Membran Country Asansörlü Bebek Odası Takımı - Yatak ve Uyku Seti Kombinli
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 12,745.00 TL KDV Dahil Fiyat

Defne Beyaz Membran Country Asansörlü Bebek Odası Takımı
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 11,930.00 TL KDV Dahil Fiyat

Defne Gold Avangart Bebek Odası Takımı - Yatak ve Uyku Seti Kombinli
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 10,050.00 TL KDV Dahil Fiyat

Defne Gold Avangart Bebek Odası Takımı
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 9,235.00 TL KDV Dahil Fiyat

Defne 60x120 Asansörlü Bebek Odası - Yatak ve Uyku Seti Kombinli
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 8,195.00 TL KDV Dahil Fiyat

Defne 60x120 Asansörlü Bebek Odası
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 7,380.00 TL KDV Dahil Fiyat

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı