Aksesuarlar

Fiyat Aralığı

Aksesuarlar

Aksesuarlar size takım halinde değil tek başına bir ürün satın alabilme avantajı sunar. Bazı özel durumlarda sadece dolap ya da sadece şifonyer almanız gerekebilir. Bu gibi özel durumlar söz konusu olduğunda Aksesuarlarimize göz atabilirsiniz.

Aksesuarlarde bebek odalarınız için dolap ya da şifonyer satın alabilirsiniz. Ürünlerimizde en üst kalite düzeyini görebilirsiniz. Aksesuarlarden birini tercih ederek bebekleriniz için düzenlediğiniz odayı zenginleştirebilirsiniz.

Aksesuarlarin Kullanım Alanı

Bebek odası takımları genel olarak beyaz renkte ya da beyaz renkle birlikte farklı bir rengin kombinasyonu ile üretilir. Bebeklerin masumiyetini yansıtan bu beyaz bebek mobilyaları, bebek odalarının şık durmasını sağlar.

Aksesuarlarimizden olan dolap modellerimizde figürlü ya da düz modelleri bulabilirsiniz. Genel olarak üç kapılı olarak dolap üretimlerimiz vardır. Bazı modeller ise dört kapılıdır. Dolaplarımız oldukça geniş bir hacme sahip olduğundan dolayı, bebeğinizin tüm eşyalarını rahatlıkla yerleştirebilirler.

Aksesuarlarden Şifonyerler

Şifonyer alacağınız zaman, bebek odasındaki diğer ürünlere uyumlu olmasını tercih etmelisiniz. Beyaz ve gri rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı şifonyerlerimiz, genel olarak her odaya uyum sağlayabilecek özelliklerdedir. Şifonyerin çekmeceleri sizin işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Bebeklerin eşyalarına baktığımızda yalnızca kıyafetlerin değil, battaniye, alt açma örtüsü ve bebek bezi gibi farklı ürünlerin de olduğunu görürüz. Bu nedenle bebek odasında ne kadar çok çekmece ve dolap gözü bulunursa sizin işlerinizi o ölçüde kolaylaştıracaktır.

Şifonyerlerimiz Aksesuae olarak ya da bebek odası takımlarının içerisinde satılmaktadır. Birinci sınıf kalitedeki malzemeler kullanılarak imal edilir. Uzun süre kullanabilirsiniz. Son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Aksesuarlarden bir tanesini almaya karar verdiğinizde, bu alışverişinizi sitemiz aracılığı ile güvenle yapabilirsiniz. Ürünlerimizde hızlı kargo avantajı bulunmaktadır.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı