Yataklar

Fiyat Aralığı

Yatak ve Tekstil

Tekstil ürünlerimiz içinde cibinlikler, uyku setleri ve bebek yatakları bulunmaktadır. Ürünlerin kalitesi sayesinde uzun süreler güvenle kullanabilmeniz mümkündür. Bu ürünler bir bebeğin dünyaya geleceği öğrenildikten sonra yavaş yavaş satın alınarak tamamlanabilir.

Tekstil ürünlerinde fiyat ile kalitenin uyumlu olması önemlidir. Fazlasıyla yüksek fiyatlara satılan ürünler, haliyle bütçenizi zorlayacaktır. Kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabileceğiniz sitemizden güvenle alışveriş yapabilir ve ürün satın alabilirsiniz.

Tekstil Ürünleri

Tekstil ürünlerimizde uyku setlerini bulabilirsiniz. Uyku setlerinin özelliği bebek karyolası ile birlikte kullanılmasıdır. Bebek karyolasını daha güvenli ve konforlu bir hale getirirler. İçlerinde yorgan, yastık, çarşaf, kenar koruması gibi parçalar bulunur. Tekstil ürünleri içerisinde yer alan uyku setlerinin beşiklere uygun ölçülerde satın alınması gerekir.

Bir diğer Tekstil ürünü ise cibinliktir. Cibinliğin özelliği ise dekoratif bir ürün olmasının yanında uyuyan bebeğinize sinek gibi canlıların yaklaşmasını engellemesidir. Cibinlik ile birlikte, size bir aparat da gelir. Bu aparat yardımı ile bebek karyolasını tutturur ve bu şekilde cibinlik tülünü kullanırsınız.

Bebek yatakları da yine Tekstil ürünleri kategorisinde yer alır. Bebek karyolası ile aynı ölçülerde olan bir bebek yatağı satın almanız gerekecektir. Ürünlerimizi seçerek bebeğinizin konforunu ve güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Tekstil Ürünleri Özellikleri

Tekstil ürünleri özelliklerinde en çok göze çarpan kalitedir. Bebeğinizin kullanacağı ürünlerde kaliteyi öncelikli tutmanız çok normal bir istektir. Anne ve babalar için bebekleri son derece özeldir. Bebeklerine en kaliteli ürünü satın almak isterler.

Tekstil ürünlerimizi tercih ettiğinizde ilk kullanımdan itibaren kalitesini fark edersiniz. Dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz Tekstil ürününü sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Üstelik hızlı kargo avantajı ile seçtiğiniz ürün kısa sürede elinizde olur.

70x130 10cm Soft Yatak
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 640.00 TL KDV Dahil Fiyat

60x120 10cm Soft Yatak
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 655.00 TL KDV Dahil Fiyat

70x130 Star Yatak
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 750.00 TL KDV Dahil Fiyat

60x120 Star Yatak
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 745.00 TL KDV Dahil Fiyat

50x90 Soft Yatak
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 625.00 TL KDV Dahil Fiyat

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı