Defne Beşik

Fiyat Aralığı

Defne Beşik

Defne beşik kategorisinde çeşitli beşik modelleri bulunmaktadır. Bu beşiklerden zevkinize uyan birini satın alarak hızlı kargo avantajından faydalanabilirsiniz. Bebekleri için en iyisini dileyen anne ve babalar için, bebek mobilyalarının kalitesi son derece önemlidir. Defne beşik modellerinde, aradığınız kaliteyi diğerlerinden çok daha ucuza bulabilirsiniz.

Beşiklerde asansörlü olma özelliği annelerin ve bebeklerin rahat etmesini sağlar. Bebekler huzursuzlandığında ya da uyanmak üzere olduğunda sallanma imkanı sunar. Bebekler sallanmayı çok severler ve bu şekilde sakinleşirler. O nedenle Defne beşik türlerinin sallanabilmesi hem bebekler hem de anneler için büyük bir avantajdır.

Defne Beşik Özellikleri

Defne beşiklerde uzayabilme özelliği bulunmamaktadır. Bu sayede daha küçük bir alana dahi sığabilirler. Uzayabilen beşiklerde yanına eklenen parçalar nedeniyle daha çok yer kalma durumu vardır. Beşiği koyacağınız oda eğer dar bir odaysa, uzayabilen beşikler sizin için uygun olmayacaktır. Öyle bir durumda Defne beşik modellerinden birini tercih edebilir ve odanıza rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

Defne beşik çeşitleri asansörlü özelliğe sahiptir. Bunun yanında dilerseniz cibinlikle birlikte kullanabilirsiniz. Özellikle yenidoğan bebeklerde, cibinliğin bir gelenek olduğunu söyleyebiliriz. Hem bebeğin yatağını şık gösterir hem de bir tül olarak yatağı sardığı için, sinek gibi canlılardan bebeği korur.

Defne Beşik Model Seçenekleri

Bebekler için üretilen mobilyalarda, genel olarak beyaz rengin hakimiyetini görmekteyiz. Diğer mobilya türlerinde olduğu gibi Defne beşik modellerinde de ağırlıklı olarak beyaz renk kullanılmıştır. Ancak dilerseniz gri ve beyazın bir arada kullandığı Defne beşik modellerini de tercih edebilirsiniz.

Defne beşik modellerinden birini satın alacağınızda uyku seti kombinli olarak satın alma şansınız bulunmaktadır. Uyku setlerinde de, yine bebek mobilyalarında olduğu gibi bebeklere zarar verecek bir içeriğin bulunmaması gerekir. Sitemizden bu anlamda güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Defne Beyaz Membran Country Asansörlü Beşik - Yatak ve Uyku Seti Kombinli
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 3,985.00 TL KDV Dahil Fiyat

Defne Gold Asansörlü Beşik - Yatak ve Uyku Seti Kombinli
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 3,475.00 TL KDV Dahil Fiyat

Defne Asansörlü Beşik - Yatak ve Uyku Seti Kombinli
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 3,365.00 TL KDV Dahil Fiyat

Defne Beyaz Membran Country Asansörlü Beşik
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 3,170.00 TL KDV Dahil Fiyat

Defne Gold Asansörlü Beşik
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 2,660.00 TL KDV Dahil Fiyat

Defne Asansörlü Beşik
İNDİRİM

Bu ürün stoklarımızda

0.00 TL 2,550.00 TL KDV Dahil Fiyat

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı