Erva Beşik

Fiyat Aralığı

Erva Beşik

Erva beşik modelleri asansörlü olma özelliğini taşır. Bunun yanında ayakları sayesinde yerden yüksektir. Diğer beşik türlerine göre daha şık bir görünüme sahiptir. Bu beşiklerden birini tercih ederek bebeklerinizin rahat ve huzurlu bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz.

Bebekler yenidoğan döneminde dönemezler ve bir yerden tutunup kalkamazlar. Ancak zaman geçtikçe büyürler ve bu hareketleri yapabilmeye başlarlar. O zaman bebekleri mutlaka beşiğine yatırmanız gerekir çünkü siz yanında yokken uyanıp yataktan düşme ya da yuvarlanma ihtimali vardır. Oysaki beşiklerin yanları korunaklı olduğunda siz başka odadayken dahi bebeğiniz beşikten düşmez.

Erva Beşik Özellikleri

Erva beşik çeşitlerine baktığımızda uyku seti ile birlikte, yatak ile birlikte ya da tek başına satılan modeller olduğunu görürüz. İsteğinize ve ihtiyaçlarınıza göre bu beşik çeşitlerinden birini satın alabilirsiniz. Diğer modellerden farklı olarak Erva beşik modellerinde ayakları vardır ve beşik yerden yüksektir.

Bu özelliğinin iki avantajı vardır. Birincisi beşik oldukça şık bir görünüme kavuşur. Bu ayaklar sayesinde asil durur ve konulduğu odanın görünümünü zenginleştirir. İkinci avantajı ise altının kolay silinebilmesidir. Diğer beşik modellerinde altını silebilmeniz için beşiği sağa sola çekmeniz gerekecektir. Oysa Erva beşik çeşitlerini hiçbir yere kıpırdatmadan altını rahatlıkla silebilirsiniz.

Erva Beşik Modellerini Neden Tercih Etmelisiniz?

Erve beşik modelleri altı çekmeceli ve asansörlü beşik modelleridir. Altındaki çekmeceleri, size fazladan bir eşya koyma alanı sağlayacaktır. Bebeğinizin yelek, zıbın gibi sık kullandığınız eşyalarını, beşiğin altı kısmında bulunan bu çekmecelere yerleştirebilir ve ihtiyaç duyduğunuz anda hemen ulaşabilirsiniz.

Beşiklerin asansörlü olması, tercih etmeniz için bir diğer nedendir. Asansörlü beşik modelleri size bebeği sallama imkanı sunar. Böylece bebekler uykudan uyandığında hafifçe sallayarak yeniden uykuya dalmaları sağlanabilir. Erva beşik modelini sitemizden satın alabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı